PSK31 transceiver as a kit!

IMG_9560

IMG_9560Trots zijn we. Best wel. Onze club heeft overeenstemming bereikt met dxkits.com in Engeland en zij gaan onze PSK31 transceiver als kit op de markt brengen. De printen zijn al te koop, en binnenkort volgt de volledige kit. Zo gaat ons project van afgelopen winter alsnog een nieuw leven leiden.

 

 

 

In ruil voor een (bescheiden) vergoeding voor onze clubkas zodat we weer nieuwe projecten op poten kunnen gaan zetten, is alle documentatie overgedragen aan dxkits. En binnen een paar weken tijd hebben ze het project rijp gemaakt voor massaproductie. Iets wat wij niet zouden kunnen of willen, simpelweg omdat daar onze ambitie niet ligt. Maar het is goed om te zien dat onze transceiver nu ook beschikbaar komt voor andere amateurs, die hopelijk net zo enthousiast zijn over hun zelfgemaakte transceiver als de bouwers binnen ons project. Ook eens kijken? Zie dxkits.com