de PI4RAZ website


Home arrow Laatste nieuws arrow Nieuws archief arrow VERON cijfers


Jul 24, 2019 at 12:28 AM
Home
Laatste nieuws
Agenda
Over PI4RAZ
Technische artikelen
FAQs
News Feeds
Advanced Search
PI4RAZ Forum
PI4RAZ Logbook
Foto album
Ham Info
QSL kaartenbak
DX-cluster
JOTA cluster
Live Stream
MUF map
Tropo voorspelling
Agentschap Telecom
VERON
VRZA
Zoetermeer Award
Overig
Administrator
Blog
Contact Us
Links
Laatste Forum Topics
Login Form
Welcome, Guest. Please login or register.
24 July 2019, 00:28:33
Username: Password:
Login with username, password and session length

Forgot your password?
Banner
   Zonne  Rontgenstraling:     X-ray Status    Zonne Geomagnetisme:     Solar Geomagnetic Status
VERON cijfers Print E-mail
Geschreven door Administrator   
Feb 11, 2019 at 10:08 AM

VERONDe VERON meldt op haar website dat het aantal nieuwe leden dat zich heeft aangemeld in 2018 met 8% is gestegen. Dat is een trendbreuk met de jaren daarvoor. Ook is het aantal leden dat heeft opgezegd in 2018 ruim 13% gedaald.

 

 

In het afgelopen jaar is er door de PR-commissie en met name de webredactie vooral gewerkt aan de aanwezigheid op het internet en sociale media. Zo is het bezoekersaantal op de website in twee jaar tijd verdubbeld naar 241.090 unieke bezoekers in 2018. Daarnaast is er 2.772.585 maal een pagina bekeken en is 470.27 GB aan data verstuurd. De webredactie is vooral blij met de komst van Erwin van der Linden. Vanaf januari 2019 versterkt Erwin PE1CUP de webredactie.

Van het totaal aantal nieuwe leden van de VERON is een ruime 20% tijdens een examen lid geworden. De VERON is ook in 2019 weer bij alle examens aanwezig.

Elk jaar overlijden er weer een aantal leden. Ook dit jaar zijn 76 leden overleden. Dit is elk jaar een groot aandeel van de leden waarvan het lidmaatschap wordt opgezegd.

Ondanks de toename van 8% nieuwe aanmeldingen en de daling van 13% van de opzeggingen daalt het ledental met 0,8%. Dit komt overeen met 54 leden. Dat is een verbetering ten opzichte van 2017. Toen was dat bijna 2%.

Vanwege deze cijfers heb ik ook even naar onze club gekeken. De RAZ website heeft 53.191 unieke bezoekers getrokken in 2018, maar de statistieksoftware geeft aan dat een precies aantal niet beschikbaar is in het jaaroverzicht. Die bezoekers hebben samen 3.419.421 pagina's bekeken en 967,38GB aan data opgehaald. Dat doen we dan als kluppie van een man of 70 (meer staan er in Zoetermeer niet ingeschreven) helemaal niet slecht. Ook het aantal bezoekers van onze clubavonden neemt toe, alsmede het aantal deelnemers aan projecten die we bedenken. Dus wij zien nog wel enthousiasme voor het radio-amateurisme...

 


Meningen van lezers
Je moet je aanmelden of registreren om je mening te kunnen geven.

Laatst Gewijzigd ( Mar 11, 2019 at 02:42 PM )
Who's Online
Er zijn 136 gasten online
Praatpaal


U moet zich eerst aanmelden voor u berichten kunt plaatsen!
Maak hier een account aan!

Call mutaties sinds vorige week

Newsflash

1200px-Flag_of_Gibraltar.svgLeden van de Gibraltar Amateur Radio Society (GARS) zullen van 1 - 31 juli actief zijn met de roepnaam ZB2IG19.

 

 

Geef je mening (0 meningen)
Lees meer... 

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Design by Mamboteam.com | Powered by Mambobanner.de